Тросові приводи КПП, троси КПП та АКПП

Виготовляємо троси перемикання передач КПП для автобусів MAN, Setra, Van Hool, DAF, Volvo, Iveco, Scania, Mercedes-Benz, MAZ, LAZ, NeoLAZ, Higer, Neoplan, ПАЗ, Богдан, Isuzu, Еталон, TATA, БАЗ.

Тросові приводи КППКоробка перемикання передач – елемент трансмісії між двигуном та провідними колесами. Дозволяє транспортному засобу змінювати швидкість та напрямок руху. При зупинці або стоянці КПП дозволяє від’єднати двигун і трансмісію.

Система тросового приводу коробок передач є конструкцією, що дозволяє перемикати передачі за допомогою тросів дистанційного керування двосторонньої дії.

Основні елементи тросових приводів

Тросові приводи перемикання передач складаються з механізму для керування приводом (майстер-опори або куліси КПП), гнучких тросів дистанційного керування, транслятора та реактивної тяги.
За допомогою кульових кутових шарнірів,демпферів (для додаткового гасіння вібрації) та інших типів наконечників, закінчення тросів КПП кріпляться до куліс та трансляторів.
Кінцева фурнітура тросів КПП встановлюється в штатних місцях майстер-опори, а кожуха тросів кріпляться по трасі установки.
Для правильного компонування вузлів куліси бувають з вертикальним та горизонтальним типом підключення тросів керування. Також залежно від виду коробки КПП і транслятора може застосовуватися синхронний та асинхронний тип перемикання швидкостей.

Головні переваги тросових систем керування.

У ранніх конструкціях приводів включення передач використовувалася система прямої передачі зусилля від важеля до КПП. У такому випадку вібрація від двигуна передається на важіль, а включення та вимкнення передач було жорстким і не комфортним для оператора. Як тільки в конструкції була застосована тросова система управління, ця проблема нівелювалася. Троси КПП почали гасити на собі коливання, що передаються. При цьому вдалося суттєво скоротити хід важеля перемикання передач та збільшити точність увімкнення. Завдяки застосуванню тросового приводу механізм вибору передач був перенесений з нижньої частини – нагору, що дозволило в середньому зменшити кількість мастила орієнтовно на 30%.

Троси КПП для автобусівТОВ Технопривод виготовляє троси перемикання передач та тросові приводи різних конструкцій.

Троси КПП передають значні зусилля і несуть великі навантаження на значні відстані часом дуже складною трасою укладання приводу. Для перемикання швидкостей використовуються виключно троси тягни-штовхай або двосторонньої дії.
Найвибагливішими за характеристиками є троси перемикання коробки швидкостей для автобусів. Довжини таких тросів становлять до 14 метрів. Для якісного виконання троса необхідно застосування прогресивних матеріалів та суворе дотримання технології виробництва.

Виробляємо троси КПП перемикання та вибору передач для міських та туристичних автобусів MAN, Setra, Van Hool, Volvo, Scania, Mercedes-Benz, MAZ, LAZ, NeoLAZ, Higer, Neoplan, ПАЗ, Богдан, Isuzu, Еталон, TATA, БАЗ та ін.
Виготовимо троси перемикання передач для вантажних автомобілів MAN, МАЗ, Isuzu та ін.

7 + 11 =