Джойстики, важелі, майстер-опори

Важіль джостик троси управлінняДжойстики механічні з тросами, рукоятки та важелі, блоки керування.

Джойстик управління механічний тросові й двохкоординатнийий.

Механічні джойстики або блоки джойстика керування призначені для дистанційного керування золотником гідророзподільника за допомогою спеціального троса дистанційного керування двосторонньої або тягнучої дії.

Використовується в комплекті з двома тросами управління гідророзподільником завдовжки від 0,5 до 6,5 метрів. Трос з боку джойстика має кінцівую арматур у вигляді вилки або кулі, залежно від типу джойстика. Виробляємо троси джойстика управління гідророзподільником різних конструкцій, довжини та характеристик для всілякої техніки.

Застосування тросів керування гідророзподільником дозволяє комфортно для оператора керувати горизонтальним, вертикальним або обертальним переміщенням вантажу, а при керуванні джойстиком – одночасне виконання кількох операцій.< /p>

Пропонуємо джойстики з кнопками електроуправління в кількості від 1 до 3 штук.

Рукоятка або важіль управління .

Ппризначена для керування регульованим насосом з ручним тросовим керуванням.

Комплектуються одним тросом дистанційного управління гідророзподільником завдовжки від 0,5 до 6,5 метрів. Трос з боку джойстика має кінців у вигляді вилки. Виробляємо троси важелів різних конструкцій за Вашим запитом.

З важелями, як правило, застосовуються троси двосторонньої або тягнуче-штовхаючої дії, які передають зусилля на відстань від місця оператора – до золотника секції гідророзподільника.

Рукоятки можуть збиратися в блоки управління. У разі переносних блоків застосовуються троси дистанційного керування з поворотною фурнітурою.

Чи можлива доставка по Україні?
Так, доставка можлива службами перевезення САТ, Нова пошта, Делівері або за домовленістю транспортом компанії.
Продаж джойстиків у комплекті з тросами керування проводиться.
Комплектуємо джойстики тросами керування гідророзподільником з потрібною довжиною.