про нас

ТОВ «Технопривод»

ТОВ Технопривод – виробник тросів дистанційного керування, котлів “Прометей”, хомутів ремонтних для труб, виробів із пластику.


Виробництво тросів дистанційного керування.

Провідне українське підприємство з проектування та виробництва приводів та систем на базі троса дистанційного керування із повним циклом виробництва. У технологічному циклі виготовлення тросових приводів використовуються наукомісткі технології, а комплекс обладнання складається з багатономенклатурних автоматичних і потоково-механізованих ліній, що переналагоджуються. На заводі встановлено спеціалізоване японське обладнання, яке є комплексом з виготовлення екранованого кожуха, обмотаного сердечника та складання тросових приводів дистанційного керування.

Наявність випробувальної лабораторії дозволяє проводити перевірки експлуатаційних та механічних властивостей тросових приводів, впливу на них довкілля та температурних факторів.


Виготовлення опалювальної техніки – котлів Прометей.

ТОВ Технопривод виробляє котли на газоподібному та твердому паливі під маркою ПРОМЕТЕЙ.

Котли на газоподібному паливі«Прометей 8ГС», «Прометей 12 ГС», «Прометей 16ГС»,   « Прометей 20ГС», «Прометей 30ГС» призначені для опалення котеджів, житлових будинків, квартир, офісів, спеціальних приміщень, загальною площею від 70 до 270 кв. метрів. Обладнані ефективним пластинчастим теплообмінником та сучасною європейською автоматикою «SIT» з п’єзоелектричним запалюванням та пальниками мікро-факельного типу.

Лінійка газових котлів «Прометей 50ГС», «Прометей 80ГС» и «Прометей 100ГС» – ВАШ найкращий вибір для опалення багатоповерхових котеджів, шкіл, дитячих садків, лікарень, різних спеціальних приміщень загальною площею обігріву від 450 до 100 кв. метрів.


Виробництво хомутів ремонтних.

Для потреб комунального господарства виробляємо ремонтно-монтажні хомути, що використовуються для відновлення пошкоджень трубопроводів.


Виробництво виробів із пластику.

На новому сучасному та високопродуктивному обладнанні виготовляємо вироби із полімерних матеріалів методом лиття під тиском.

 

Основні типи продукції, що виробляється

Гнучкі тросові приводи

Застосовуються в автобусах, тракторах, комбайнах, вантажних та легкових автомобілях, дорожньо-будівельній техніці, промислових машинах та механізмах, бурових установках, водній, авіаційній та іншій техніці.

Котли “Прометей”

Газові та твердопаливні котли «Прометей» потужністю від 8 до 100 кВт для опалення котеджів, житлових будинків, квартир, офісів, спеціальних приміщень.

Хомути ремонтні

Ремонтні хомути для герметизації отворів, тріщин та інших пошкоджень водопроводів, а також для з’єднання труб однакового діаметра.

Вироби із пластику

Виготовлення виробів із полімерних матеріалів методом лиття під тиском на новому сучасному високопродуктивному обладнанні.