Троси керування гідророзподільником

Троси керування гідророзподільником

Троса управління гідророзподільникомВиробляємо троса управління секційними гідророзподільниками для різних видів техніки.

Троси важеля або джойстика управління розподільником тракторів МТЗ, ЮМЗ, Т-40, трактори ХТЗ, екскаваторів ЕО-2621, ЕО-2626, фронтальних навантажувачів BME, КУН, TUR, SEM, Polfinger, Simpa.

Також троси маніпуляторів Т52, Atlas; техніки Борекс, сміттєвозів, мультиліфтів, пилорам та іншої техніки.

Керування гідророзподільниками тракторів, комбайнів, маніпуляторів, екскаваторів, кормозмішувачів, навантажувачів, кранів, сміттєвозів, міксерів, грейдерів та іншої техніки може бути електричним, пневматичним, гідравлічним та механічним. До механічного типу керування відноститься і дистанційно – тросовий.Троси керування гідророзподільником забезпечують передачу тягнучого та штовхаючого зусилля від важелів або джойстиків, встановлених у зручному для оператора місці – до гідророзподільника. Сам розподільник монтується з огляду на оптимальне компонування.

Пропонуємо вузли та деталі для механічного типу керування, а саме троси дистанційного керування, промислові механічні джойстики, рукоятки та важелі у різних виконаннях.

Виготовляємо троси керування гідророзподільником. Комплектуємо троси адаптерами, муфтами та іншими аксесуарами на Ваш запит.

Чи можливе виготовлення тросів гідророзподільника під замовлення з потрібною довжиною?

Так, виконуємо замовлення на виготовлення тросів керування гідророзподільником на замовлення

Можливе виготовлення троса керування гідророзподільником за зразком?
Найчастіше – так. Для більш точного визначення можливості виготовлення – просимо зв’язатися з нами.