Троси керування гідророзподільником, джойстики тросові механічні, комплекти з тросовим керуванням.Трос гидрораспределителя

Область застосування гідророзподільників різноманітна. Найбільш широко використовуються в сільськогосподарському та дорожньо-будівельному машинобудуванні, автомобілебудуванні, верстатобудуванні та інших галузях.

Для управління гідророзподільниками тракторів, навантажувачів, маніпуляторів, кранів, екскаваторів, грейдерів, земснарядів, верстатів, обладнання та іншої спеціалізованої техніки застосовують різні типи управління. Можна виділити гідравлічний, електричний, пневматичний та механічний.

Одним з варіантів механічного типу – є віддалене управління на основі троса гідророзподільника. Основною перевагою тросового способу є можливість віддаленого перемикання потоків в гідравлічних системах. При цьому робоче місце оператора техніки або обладнання може бути переносним та знаходиться на значній відстані від гідророзподільника.


Функція тросів керування.

Троси дистанційного керування гідророзподільником забезпечують механічну функцію керування від рукояток або джойстиків до гідророзподільника.

Застосування тросових приводів керування гідророзподільником дозволяє комфортно керувати горизонтальним, вертикальним, обертальним переміщенням вантажу. При використанні тросів з джойстиком виконувати кілька операцій одночасно.трос керування гідророзподільником

Виготовляємо та реалізуємо троси керування будь-якої довжини, адаптери для приєднання троса до розподільника. Забезпечимо вилками, шарнірами та іншими аксесуарами до тросу за Вашою потребою та запитом.

З наявності власного виробничого складу та на замовлення пропонуємо промислові механічні джойстики керування, важелі, рукоятки різноманітних виконань.

Джойстики керування призначені для дистанційного керування золотником гідророзподільника за допомогою спеціального троса дистанційного керування двосторонньої або тягнуче-штовхаючої дії.
Рукоятка керування насосом призначена для керування регульованим насосом із ручним тросовим керуванням.


Підберемо для Ваших потреб комплекти розподільників з номінальною витратою робочої рідини 40, 50, 80, 100 літрів за хвилину з джойстиком або рукояткою та тросами керування до них.

Як приклад застосування: троса управління для тракторів і спецтехніки на базі МТЗ-80, МТЗ-82, ХТЗ, ЮМЗ, BME, Амкодор, JCB, КАМАЗ, Борекс, Volvo, Hidromek , CAT, КУН і TUR, Simpa, а також сміттєвозів, мультиліфтів та іншої техніки.