Троси керування гідророзподільником, джойстики управління тросові механічні, комплекти розподільника з тросовим керуванням.

Область застосування гідророзподільників різноманітна. Найбільш широко використовуються в сільськогосподарському та дорожньо-будівельному машинобудуванні, автомобілебудуванні, верстатобудуванні та інших галузях.

Для управління гідророзподільниками тракторів, навантажувачів, маніпуляторів, кранів, екскаваторів, грейдерів, земснарядів, верстатів, обладнання та іншої спеціалізованої техніки застосовують різні типи управління. Можна виділити гідравлічний, електричний, пневматичний та механічний.

Одним з варіантів механічного типу є віддалене управління на основі троса гідророзподільника. Основною перевагою тросового способу є можливість віддаленого перемикання потоків у гідравлічних системах. При цьому робоче місце оператора техніки або обладнання може бути переносним та знаходиться на значній відстані від гідророзподільника.

Троси дистанційного управління гідророзподільником забезпечують механічну функцію управління від рукояток або джойстиків до гідророзподільника. Застосування тросових приводів керування гідророзподільником дозволяє комфортно керувати горизонтальним, вертикальним, обертальним переміщенням вантажу. При використанні тросів із джойстиком виконувати кілька операцій одночасно.

Трос управления гидрораспределителя

Виробляємо та реалізуємо троси управління будь-якої довжини, адаптери для приєднання троса до розподільника. Забезпечимо вилками, шарнірами та іншими аксесуарами до тросу за Вашою потребою та запитом.

Рукоятка Indemar 3047 трос гидрораспределитель

З наявності за складами та на замовлення пропонуємо промислові механічні джойстики управління, важелі, рукоятки різноманітних виконань.
Джойстики управління призначені для дистанційного керування золотником гідророзподільника за допомогою спеціального дистанційного троса керування двосторонньої або тягнуть-штовхає дії.
Рукоятка керування насосом призначена для керування регульованим насосом з ручним тросовим керуванням.

Підберемо для Ваших потреб комплекти розподільників з номінальною витратою робочої рідини 40, 50, 80, 100 літрів за хвилину з джойстиком або рукояткою та тросами керування до них.

Як приклад застосування: троса управління для тракторів і спецтехніки на базі МТЗ-80, МТЗ-82, ХТЗ, ЮМЗ, BME, Амкодор, JCB, КАМАЗ, Борекс, Volvo, Hidromek , CAT, КУН і TUR, Simpa, а також сміттєвозів, мультиліфтів та іншої техніки.